(8.03.2017 v 14:33)

Děkujeme všem studentům, kteří vyplnili hodnocení výuky a poskytli nám tak cennou zpětnou vazbu. Vašich názorů si vážíme a diskutujeme vhodné změny pro zlepšení výuky.

K143 hledá studenty, kteří by pomohli s měřením na terénním dešťovém simulátoru - finanční ohodnocení zajištěno. Možnost také zpracování BP a DP. V případě zájmu kontaktujte Ing. Strouhala nebo Doc. Dostála.

Nabídka tříměsíční stáže pro studenty do Rakouska, možnost zpracování BP, DP, financování zajištěno - více informací zde.

Studenti oboru "Z" založili fotogalerii, na fotky z exkurzí a jiných akcí se lze podívat zde.

(3.04.2017 v 10:26)

Doubek 2017 (21.4.-23.4.2017)

GIS a ŽP 2017 (29.5.-30.5.2017)

doc. Ing. Michal Sněhota, Ph.D.

E-mail:michal.snehota
Konzultace:Po domluvě emailem
Činnost:Výzkum pohybu vody a látek v půdě a jiných porovitých materiálech. Vývoj metod měření hydraulických charakteristik heterogenních půd. Neinvazivní metody pro vizualizaci proudění vody a transportu látek v pórovitém prostředí (neutronové snímkování, rentgenová tomografie, MRI). Matematické modelování proudění vody a transportu látek v půdním prostředí.