(4.09.2017 v 16:41)

K143 hledá studenty, kteří by pomohli s měřením na terénním dešťovém simulátoru - finanční ohodnocení zajištěno. Možnost také zpracování BP a DP. V případě zájmu kontaktujte Ing. Strouhala nebo Doc. Dostála.

Studenti oboru "Z" založili fotogalerii, na fotky z exkurzí a jiných akcí se lze podívat zde.

(4.09.2017 v 16:42)

Konference Variabilita krátkodobých srážek v hydrologickém modelování (26.9.2017)

doc. Ing. Michal Sněhota, Ph.D.

E-mail:michal.snehota
Konzultace:Po domluvě emailem
Činnost:Výzkum pohybu vody a látek v půdě a jiných porovitých materiálech. Vývoj metod měření hydraulických charakteristik heterogenních půd. Neinvazivní metody pro vizualizaci proudění vody a transportu látek v pórovitém prostředí (neutronové snímkování, rentgenová tomografie, MRI). Matematické modelování proudění vody a transportu látek v půdním prostředí.