(24.04.2017 v 10:47)

Děkujeme všem studentům, kteří vyplnili hodnocení výuky a poskytli nám tak cennou zpětnou vazbu. Vašich názorů si vážíme a diskutujeme vhodné změny pro zlepšení výuky.

K143 hledá studenty, kteří by pomohli s měřením na terénním dešťovém simulátoru - finanční ohodnocení zajištěno. Možnost také zpracování BP a DP. V případě zájmu kontaktujte Ing. Strouhala nebo Doc. Dostála.

Nabídka tříměsíční stáže pro studenty do Rakouska, možnost zpracování BP, DP, financování zajištěno - více informací zde.

Studenti oboru "Z" založili fotogalerii, na fotky z exkurzí a jiných akcí se lze podívat zde.

(24.04.2017 v 10:51)

GIS a ŽP 2017 (29.5.-30.5.2017)

doc. Ing. Martin Šanda, Ph.D.

E-mail:martin.sanda
Konzultace:dle dohody
Činnost:Hydrologie povodí se zaměřením na preferenční proudění vody v mělkém horském půdním profilu. Hydrologie horských mokřadů s návrhem revitalizačních technických opatření v krajině. Automatické digitální monitorování hydrologických a klimatických veličin. Využití stabilních izotopů v hydrologii. Měření stabilních izotopů vodíku a kyslíku pomocí laserové spektroskopie. Využití geofyzikálních metod pro popis struktury půdních a horninových vrstev. Matematické modelování šíření vody a kontaminantů v nasycené a nenasycené zóně.