CZ | EN
Katedra hydromeliorací a krajinného inženýrství

ČVUT v Praze - Fakulta stavební
Katedra hydromeliorací a krajinného inženýrství


Aktuality
(22.11.2017 v 18:37)

David Zumr a kol. publikovali článek o transformaci povodňových vln a režimu transportu sedimentu v upravených malých vodních tocích v kulturní krajině: https://www.hydrol-earth-syst-sci.net/21/5681/2017/

K143 zve studenty i odbornou veřejnost na GISday 2017, který se koná 15.11. Pestrý program se zajímavými odborníky z praxe je připraven od 16:00.

K143 zve studenty na jednodenní exkurze - seznam exkurzí pro zimní semestr naleznete zde.


Kalendář akcí
(6.11.2017 v 12:39)

GISday 2017 (15.11.2017)

Všem účastníkům děkujeme za vaše podnětné přípomínky a za účast na semináří! Výsledky dotazníkového šetření budou po vyhodnocení zveřejněny.

Fotografie ze semináře:

Seminář v Brně, 8. 6. 2017 "Jak lépe hospodařit s vodou v povodí Moravy a Dyje?"

Rádi bychom Vás pozvali na seminář na téma "Jak lépe hospodařit s vodou v povodí Moravy a Dyje?"

Seminář proběhne v Brně (Povodí Moravy, s.p., Dřevařská 11) ve čtvrtek 8. června od 9:30 do 15 hodin včetně společného oběda.
 
Účast na semináři je zdarma, pro zajištění občerstvení a doprovodných materiálů bychom potřebovali, abyste se do 25.5 závazně přihlásili na mail miroslav.bauer@fsv.cvut.cz
 
Cílem semináře je nabídnout Vám informace o dotačních titulech i jiných možnostech jak eliminovat negativní dopady našich činností na kvalitu vody i vodní režim v povodích.
Zároveň bychom Vás rádi informovali o právě zahájeném projektu CAMARO-D, který si klade za cíl navázat mezioborovou spolupráci mezi řadou zájmových skupin pro dosažení výše uvedeného cíle.
Projekt je mezinárodní, za Českou republiku je řešen ve spolupráci ČVUT v Praze a Povodí Moravy. Pilotním územím do dalších let bude povodí brněnské přehrady, ale cílem je zlepšit situaci v celém povodí Dunaje.
 
Věříme, že program semináře Vás zaujme a že Vám nabídneme užitečné informace pro Vaši praxi.
Budeme rádi, pokud nám Vy naopak poskytnete zpětnou vazbu, s čím konkrétním Vám můžeme pomoci.
 
Podrobné informace o programu akce jsou v přiložené v PDF pozvánce, která je ke stažení ZDE
 
Těšíme se na viděnou!