(17.07.2018 v 14:46)

SÚRAO zve studenty magisterských ročníků zdarma na letní školu.

Nebaví vás jen sedět  u počítače? Vyjeďte s námi do terénu! I letos plánujeme řadu experimentů s dešťovým simulátorem. Za účast nabízíme studentům finanční odměnu. Kontakt pro zájemce zde.

(20.06.2018 v 13:16)

Letní škola SÚRAO (30.7.-3.8.2018)

doc. Ing. Martin Šanda, Ph.D.

E-mail:martin.sanda
Konzultace:dle dohody
Činnost:Hydrologie povodí se zaměřením na preferenční proudění vody v mělkém horském půdním profilu. Hydrologie horských mokřadů s návrhem revitalizačních technických opatření v krajině. Automatické digitální monitorování hydrologických a klimatických veličin. Využití stabilních izotopů v hydrologii. Měření stabilních izotopů vodíku a kyslíku pomocí laserové spektroskopie. Využití geofyzikálních metod pro popis struktury půdních a horninových vrstev. Matematické modelování šíření vody a kontaminantů v nasycené a nenasycené zóně.