(2.05.2018 v 11:11)

Nebaví vás jen sedět  u počítače? Vyjeďte s námi do terénu! I letos plánujeme řadu experimentů s dešťovým simulátorem. Za účast nabízíme studentům finanční odměnu. Kontakt pro zájemce zde.

Poprvé se mapuje využití celého povodí Dunaje s cílem ochránit vodu a půdu. K143 je u toho - přečtěte si článek na Novinky.cz!

(2.05.2018 v 11:12)

GIS a ŽP 2018 (11.-12.6.2018)

Konference Rybníky 2018 (14.-15.6.2018)

doc. Ing. Martin Šanda, Ph.D.

E-mail:martin.sanda
Konzultace:dle dohody
Činnost:Hydrologie povodí se zaměřením na preferenční proudění vody v mělkém horském půdním profilu. Hydrologie horských mokřadů s návrhem revitalizačních technických opatření v krajině. Automatické digitální monitorování hydrologických a klimatických veličin. Využití stabilních izotopů v hydrologii. Měření stabilních izotopů vodíku a kyslíku pomocí laserové spektroskopie. Využití geofyzikálních metod pro popis struktury půdních a horninových vrstev. Matematické modelování šíření vody a kontaminantů v nasycené a nenasycené zóně.