(22.11.2020 v 15:06)

We are looking for a doctoral candidate (PhD student) who would join our team and work with us to observe the principles of microplastic (MiP) movement in agricultural fields. Information here.

O projektu CAMARO, ale také o našich studentech a možnostech spolupráce...

Podcast - rozhovor s Tomášem Dostálem, vedoucím katedry

(22.11.2020 v 15:06)

Konference Hydrologie, GIS a ŽP (9.12.2020)

doc. Ing. Martin Šanda, Ph.D.

E-mail:martin.sanda
Konzultace:dle dohody
Činnost:Hydrologie povodí se zaměřením na preferenční proudění vody v mělkém horském půdním profilu. Hydrologie horských mokřadů s návrhem revitalizačních technických opatření v krajině. Automatické digitální monitorování hydrologických a klimatických veličin. Využití stabilních izotopů v hydrologii. Měření stabilních izotopů vodíku a kyslíku pomocí laserové spektroskopie. Využití geofyzikálních metod pro popis struktury půdních a horninových vrstev. Matematické modelování šíření vody a kontaminantů v nasycené a nenasycené zóně.