Státní závěrečné zkoušky
(22.06.2018 v 11:13)

Dne 26. června 2018 proběhnou na Katedře hydromeliorací a krajinného inženýrství státní závěrečné zkoušky posluchačů oborů Vodní hospodářství a vodní stavby (obor V) a oboru Inženýrství životního prostředí (obor Z). Podrobný rozpis zkoušek naleznete zde.

(20.06.2018 v 13:18)

SÚRAO zve studenty magisterských ročníků zdarma na letní školu.

Nebaví vás jen sedět  u počítače? Vyjeďte s námi do terénu! I letos plánujeme řadu experimentů s dešťovým simulátorem. Za účast nabízíme studentům finanční odměnu. Kontakt pro zájemce zde.

(20.06.2018 v 13:16)

Letní škola SÚRAO (30.7.-3.8.2018)

Vybavení pracoviště

Katedra disponuje dvěma dešťovými simulátory (DS), které jsou využívány pro experimentální měření erozních procesů a verifikaci parametrů erozních modelů:

Dále má katedra k dispozici řadu experimentálních výzkumných území, která jsou opatřena potřebným měřícím vybavením. Jedná se o následující experimentální plochy a povodí:

Přímo na pracovišti je využívána špičkově vybavená pedologická laboratoř.