(21.06.2017 v 09:56)

Státní závěrečné zkoušky posluchačů oboru V a Z se budou konat na K143 dne 27. 6. a 28. 6. 2017 od 9 hod. Podrobný časový harmonogram k nalezení zde.

K143 hledá studenty, kteří by pomohli s měřením na terénním dešťovém simulátoru - finanční ohodnocení zajištěno. Možnost také zpracování BP a DP. V případě zájmu kontaktujte Ing. Strouhala nebo Doc. Dostála.

Studenti oboru "Z" založili fotogalerii, na fotky z exkurzí a jiných akcí se lze podívat zde.

(21.06.2017 v 09:57)

SZZ (27.-28.6.2017)

Pedologická laboratoř

Vybavení  laboratoře:

• analyzátor TOC multi N/C 2100 (ChD) v kombinaci s modulem pro pevné vzorky HT1300, výrobce Analytik Jena, Německo
  • automatický geoelektrický systém ARES se standardním příslušenstvím včetně dvou sekcí multi-elektrodového kabelu s inteligentními elektrodami a adaptéru pro připojení pasivního kabelu k přístroji ARES, výrobce GF Instruments spol. s r.o.
  • systém pro stanovení půdní vlhkosti TDR100 s příslušenstvím, výrobce Campbell Scientific Ltd., Anglie
  • multimetr ORION5 Star pro elektrochemické stanovení pH/mV/ORP/ISE/Cond/DO Br-, včetně elektrod, výrobce Thermo Scientific, ORION Electrochemistry Products
  • laboratorní odstředivka MPW 251, výrobce MPW MED. Instruments, Polsko
  • sběrač frakcí Retriever 500, výrobce TELEDYNE ISCO