Státní závěrečné zkoušky
(22.06.2018 v 11:13)

Dne 26. června 2018 proběhnou na Katedře hydromeliorací a krajinného inženýrství státní závěrečné zkoušky posluchačů oborů Vodní hospodářství a vodní stavby (obor V) a oboru Inženýrství životního prostředí (obor Z). Podrobný rozpis zkoušek naleznete zde.

(20.06.2018 v 13:18)

SÚRAO zve studenty magisterských ročníků zdarma na letní školu.

Nebaví vás jen sedět  u počítače? Vyjeďte s námi do terénu! I letos plánujeme řadu experimentů s dešťovým simulátorem. Za účast nabízíme studentům finanční odměnu. Kontakt pro zájemce zde.

(20.06.2018 v 13:16)

Letní škola SÚRAO (30.7.-3.8.2018)

Pedologická laboratoř

Vybavení  laboratoře:

• analyzátor TOC multi N/C 2100 (ChD) v kombinaci s modulem pro pevné vzorky HT1300, výrobce Analytik Jena, Německo
  • automatický geoelektrický systém ARES se standardním příslušenstvím včetně dvou sekcí multi-elektrodového kabelu s inteligentními elektrodami a adaptéru pro připojení pasivního kabelu k přístroji ARES, výrobce GF Instruments spol. s r.o.
  • systém pro stanovení půdní vlhkosti TDR100 s příslušenstvím, výrobce Campbell Scientific Ltd., Anglie
  • multimetr ORION5 Star pro elektrochemické stanovení pH/mV/ORP/ISE/Cond/DO Br-, včetně elektrod, výrobce Thermo Scientific, ORION Electrochemistry Products
  • laboratorní odstředivka MPW 251, výrobce MPW MED. Instruments, Polsko
  • sběrač frakcí Retriever 500, výrobce TELEDYNE ISCO