(10.09.2018 v 09:40)

Vítáme studenty v novém semestru a těšíme se na spolupráci!

(10.09.2018 v 09:41)

GISday 2018 (14.11.2018)

Pedologická laboratoř

Vybavení  laboratoře:

• analyzátor TOC multi N/C 2100 (ChD) v kombinaci s modulem pro pevné vzorky HT1300, výrobce Analytik Jena, Německo
  • automatický geoelektrický systém ARES se standardním příslušenstvím včetně dvou sekcí multi-elektrodového kabelu s inteligentními elektrodami a adaptéru pro připojení pasivního kabelu k přístroji ARES, výrobce GF Instruments spol. s r.o.
  • systém pro stanovení půdní vlhkosti TDR100 s příslušenstvím, výrobce Campbell Scientific Ltd., Anglie
  • multimetr ORION5 Star pro elektrochemické stanovení pH/mV/ORP/ISE/Cond/DO Br-, včetně elektrod, výrobce Thermo Scientific, ORION Electrochemistry Products
  • laboratorní odstředivka MPW 251, výrobce MPW MED. Instruments, Polsko
  • sběrač frakcí Retriever 500, výrobce TELEDYNE ISCO